WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
CUMHURİYET BAYRAMI’NDA FİDAN DİKTİLER
Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve Gazi Üniversitesi öğrencileri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 600 fidanı toprakla buluşturdu.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Kahramankazan’da anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi. Kahramankazan Belediyesi ve Gazi Üniversitesi öğrencileri işbirliğiyle fidan dikme etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe, Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve Gazi Üniversitesi Kimya Topluluğu ile Tasarım ve İnovasyon Topluluğu’na üye çok sayıda öğrenci katıldı. Oğuz ve öğrenciler Karatepe mevkisinde 600 fidanı toprakla buluşturdu. Oğuz ve öğrenciler diktikleri fidanlara burada can suyu verdiler. Öğrenciler, günün anısına ve etkinliğe desteklerinden dolayı Başkan Oğuz’a plaket takdim etti.
Gözümüz gibi bakacağız
Başkan Oğuz, böylesine anlamlı bir günde böylesine anlamlı bir etkinliği öğrencilerle birlikte gerçekleştirmekten son derece mutlu olduğunu söyledi. Oğuz, “Cumhuriyetimize nasıl gözümüz gibi bakıyorsak, diktiğimiz fidanlara da gözümüz gibi bakacağız. Cumhuriyetimizi nasıl büyütüp kökleştiriyorsak, fidanlarımızı da büyütüp kökleştireceğiz. Bu anlamlı etkinliğe katılımlarından dolayı tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
30.10.2019