WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
KAHRAMANKAZAN’IN 2021 BÜTÇESİ BÜYÜKŞEHİR’DE ONAYLANDI
Kahramankazan’ın 2021 bütçesi Büyükşehir’de onaylandı

Kahramankazan Belediyesi’nin 2021 yılı bütçesi, Kahramankazan Belediye Meclisi’nin ardından, Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.

Kahramankazan Belediyesi’nin 2021 yılı bütçesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin son toplantısında görüşüldü. Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Fatih Ünal’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, mali bütçe tasarısı maddeler halinde okunarak oylamaya sunuldu. Kahramankazan Belediyesi 2021 yılı bütçesi oylamanın ardından, oy birliğiyle kabul edildi. Oy birliği ile mecliste onaylanan Kahramankazan Belediyesi’nin 2021 mali yılı bütçesi 100 milyon TL olarak belirlendi. Kahramankazan Belediyesi 2021 yılı bütçesi, Kahramankazan Belediye Meclisi’nin ekim ayı toplantısında da oy birliği kabul edilmişti.

Kahramankazan’a kavun daveti

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, bütçenin oy birliğiyle kabul edilmesinin ardından teşekkür konuşması yapmak üzere meclis kürsüsüne çıktı. 2020 yılı bütçelerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Oğuz, bütçenin hazırlanmasında emeği geçen belediye bürokratları ile Kahramankazan ve Büyükşehir belediyeleri meclis üyelerine gösterdikleri güven ve samimiyet için teşekkür etti.
Başkan Oğuz, Kahramankazan’ın meşhur Ova Kavunu’nu tatmaları için tüm meclis üyelerini ilçelerine davet ederek, “Kavun mevsimi geçti ancak, bu lezzeti gelen arkadaşlarımıza sunmak için tüm imkânları zorlayacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.
17.11.2020