WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Güzel
Fena Değil
Beğenmedim
ÖĞRETMEN BAŞKAN’DAN BELEDİYE KAMP MERKEZİNDE KONAKLAYAN ÜNİVERSİTELİLERE ZİYARET
Öğretmen Başkan’dan belediye kamp merkezinde konaklayan üniversitelilere ziyaret

Başkan Oğuz belediyelerinin misafir ettiği üniversiteli gençlerle buluştu

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Türkiye’nin çeşitli illerinden ilçelerine üniversite eğitimi için gelen öğrencilerle bir araya geldi. Konaklayacak yer buluncaya kadar belediye kamp merkezinde misafir ettikleri öğrencilerle buluşan Oğuz, gençlere “Ülkemizin geleceği olan siz kıymetli gençlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Öğretmen olan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Türkiye’nin çeşitli illerinden ilçelerine üniversite okumaya gelen ve konaklama sorunu yaşayan öğrencilerin mağdur olmaması için belediyelerinin kamp merkezinin barınma sıkıntısı yaşayan gençlere geçici olarak ücretsiz konaklama hizmeti vereceğini duyurmuştu. Oğuz’un çağrısı üzerine belediyeye başvuran üniversite öğrencileri belediyenin kamp merkezinde konaklamaya başladı. Başkan Oğuz, kamp merkezinde konaklayan üniversite öğrencilerini ziyaret etti. Oğuz, sohbet ettiği öğrencilere kazandıkları okulların ve öğrenim hayatlarının hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Öğrencilerle tek tek tanışan Oğuz, kendi öğrencilik ve öğretmenlik hayatına ilişkin anılarını paylaştı. Kahramankazan Belediyesi olarak öğrencilerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Oğuz, gençleri ilçelerinde misafir etmekten mutluluk duyduklarını belirterek, “Üniversite öğreniminiz boyunca sizlerin Kahramankazan’daki ailesi olacağız. Sizlerin rahat etmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ülkemizin geleceği olan siz kıymetli gençlerimizin her zaman yanındayız” dedi.
Üniversite öğrencileri de kendilerine kamp merkezinde konaklama imkanını sunan Başkan Oğuz’a ve Kahramankazan Belediyesi’ne teşekkür etti. Öğrenciler bu ziyaretin kendileri için oldukça anlamlı olduğunu belirterek, kendilerine gösterilen içten ve samimi ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi.
6.10.2021