GERİ

Otobüs Saatleri

EGO Otobüsleri

Ankara EGO sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ

563-3 Otobüs seferleri için EGO Cep'te uygulamasını kullanabilirsiniz.

IOS | IPAD | ANDROID | WINDOWS

Özel Halk Otobüsleri
Kazan Dolmuş Seferleri
KAHRAMANKAZAN (OSTİM - ŞAŞMAZ) VE SARAY HATTI ÇALIŞACAKTIR. MAHALLE DOLMUŞLARI ÇALIŞMAYACAKTIR.
DUYURULUR!


Kahramankazan’dan
Sabah 06:50 - 07:00 - 07:30 - 08:00 ‘a kadar,
Akşam 16:00 - 16:30 - 17:00 - 17:30 - 18:00 ‘a kadar


KAHRAMANKAZAN (SARAY) HATTI

Kahramankazan’dan

Sabah 06:50 - 07:00 - 07:30 - 08:00 ‘a kadar,
Akşam 16:00 - 16:30 - 17:00 - 17:30 - 18:00 ‘a kadar
KAYI MAHALLESİ
SAAT GÜZERGAH
07:30 - 19:00'a kadar her 10 dk bir hareket eder. Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
  Ankara Bulvarı
  Seğmenler Parkı
  Kayı Mahallesi - Ahi Evran Cad.
  Ahi Evran Cad. - Kız Meslek Lisesi
  Kayı Mahallesi - Dırşeyhan Sok.
  Kayı Mahallesi - Kızgın Sok.
  Kayı Mahallesi - Nazar Cad.
  Kayı Mahallesi - Ertuğrul Cad.
  Kayı Mah. Kayı Boyu Cad.
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
TOKİ - ATATÜRK MAHALLESİ
SAAT GÜZERGAH
07:30 - 19:00' a kadar 10 dk bir hareket eder. Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
  Ankara Bulvarı - Terminal Kavşağı
  Fevzi Çakmak Caddesi
  Onural Şeref Bozkurt Caddesi
  Hasan Tahsin Caddesi
  Osmanlı Caddesi
  Fevzi Çakmak Caddesi
  Mihrace Sokak
  Aybüke Caddesi
  Erenay Sokak
  İstiklal Caddesi
  Hacı Ahmet Öztürk Caddesi
  Fevzi Çakmak Caddesi
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
TAİ - AKINCI
SAAT GÜZERGAH
HAFTA İÇİ  
07:00 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
07:20 Ankara Bulvarı - Terminal Kavşağı
07:30 Fevzi Çakmak Caddesi
07:40 Yazıbeyli Mahallesi
07:50 Emirgazi Mahallesi
08:00 - 18:00 arası saatte bir hareket eder. Lojistik Üssü
HAFTA SONU Kışla Mahallesi
08:00 TAİ Sosyal Tesisleri
10:00  
12:00  
14:00  
16:00  
18:00 DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
SARAY
SAAT GÜZERGAH
06:45’den 08:00’e kadar 5 dakikada bir hareket eder. Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
  Ankara Bulvarı
  Kayı Mahallesi - Kazan Çıkışı
  Fatih Sultan Mehmet Bulvarı
  Saray Mahallesi - Keresteciler Sitesi
  Adnan Menderes Bulvarı
  DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
KAZAN (OSTİM - ŞAŞMAZ) HATTI
SAAT GÜZERGAH
05:50 Fatih Mahallesi - Aile Yaşam Merkezi
06:10 Saray
06:25 Susuz
06:35 Göksu Park
06:50 Gersan Sanayi Sitesi
07:00 Şaşmaz Kavşak
07:10 Bilgi Hastanesi
07:20 Atlantis
07:30 Gimsa
07:35 Ostim
07:40 DÖNÜŞ GÜZERGÂHI AYNI
07:45  
07:50  
08:00  
08:10  
08:20  
08:30  
08:45  
09:00  
18:00' kadar her 15 dk bir hareket eder.  
WEB GÖRÜNÜMÜ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN